You are currently viewing Vista by kras-dom (postępy prac)

Vista by kras-dom (postępy prac)

Pragniemy Was poinformować, że prace przy naszym ambitnym projekcie w Bolesławcu idą pełną parą! Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i determinacji naszego zespołu, możemy pochwalić się osiągniętymi postępami. Oto najnowsze wieści:

Budynek C: Przedstawiamy Wam dobrą wiadomość – zakończenie prac murarskich na 6. piętrze! Ten znaczący krok w budowie sprawia, że budynek C nabiera kształtu i charakteru. Jest to wynik wielu godzin ciężkiej pracy, a efekt naprawdę robi wrażenie! Teraz nasi fachowcy skupią się na kolejnych etapach, by wkrótce móc oddać Wam w użytkowanie nowoczesne mieszkania.

Budynek B: Wciąż nie zwalniamy tempa! W obecnej chwili trwają intensywne prace przy zbrojeniach. Nasz zespół specjalistów skrupulatnie dba o każdy detal, gwarantując tym samym solidność i bezpieczeństwo całej konstrukcji. Przygotowujemy się do kolejnych etapów budowy, które przyspieszą naszą drogę do ukończenia tego budynku.

Ale to jeszcze nie wszystko! Mamy dla Was kolejną niesamowitą informację. Wraz z postępem budowy, na 7. piętrze budynku C, zaczynamy dostrzegać przepiękną panoramę Bolesławca! To naprawdę niezwykłe przeżycie móc podziwiać miasto z takiej wysokości. Z pewnością stworzy to niezapomniane miejsce, gdzie będziecie mogli delektować się widokiem i nacieszyć oko pięknymi zachodami słońca.

Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami kolejnymi wieściami na temat naszej budowy.

Bądźcie na bieżąco! Niedługo wrócimy z kolejnymi wiadomościami o postępach budowy. Trzymajcie kciuki razem z nami!

Dodaj komentarz