Informacje o firmie

Kim jesteśmy?

KRAS-DOM zajmuje się działalnością deweloperską obejmującą swoim zakresem budowę oraz sprzedaż lokali mieszkalnych oraz usługowych. Nasza oferta obejmuje zarówno mieszkania, domy jednorodzinne jak i apartamenty w miejscowościach turystycznych. Realizujemy wszystkie etapy powstawania budynków, począwszy od znalezienia i zakupu atrakcyjnych działek, poprzez wykonanie dokumentacji projektowych, aż po przekazanie gotowych lokali  nabywcom.

Od kilkunastu lat prowadzimy inwestycje na rynku bolesławieckim i nieprzerwanie jesteśmy wiodącą firmą deweloperską. W 2018 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o obszar Dolnego Śląska. Aktualnie prowadzimy inwestycje w Bolesławcu, Szklarskiej Porębie oraz  Siechnicach k. Wrocławia. Możemy poszczycić się wieloma zrealizowanymi inwestycjami mieszkaniowymi i komercyjnymi.

Główną wartością firmy jest dobro naszych klientów, dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do jakości oraz funkcjonalności. Nasze inwestycje położone są w najlepszych lokalizacjach gwarantujących komfort i wygodę mieszkania.

Innowacyjność

Realizujemy nasze inwestycje wykorzystując najnowsze technologie, trendy architektoniczne oraz materiały najwyższej jakości.

Terminowość

Realizujemy wszystkie etapy powstawania budynków, zgodnie z harmonogramem prac, dbając o wszelkie detale architektoniczne

Doświadczenie

Od kilkunastu lat prowadzimy inwestycje na obszarze Dolnego Śląska i nieprzerwanie jesteśmy wiodącą firmą deweloperską. 

0
Sprzedanych mieszkań i domów
0
Lat doświadczenia
0
Procent satysfakcji

Lokalizacja biura

KRAS-DOM SP. Z O. O. SP. K.
NIP: 6121856453
KRS: 0000593768
REGON: 363355064

Lokalizacja

59-700 Bolesławiec

ul. Zgorzelecka 37

Kontakt

+48 789 430 010

+48 514 115 100

Mail

biuro@krasdom.pl

Copyright © 2021 KRAS-DOM

Powered & Designed by SR